Serwis Komputerowy

NCTI Serwis Gdów to nowoczesny, mobilny serwis komputerowy, który sam dojeżdża do Klienta. Większość napraw wykonywana jest na miejscu, od razu przy pierwszej wizycie serwisanta.

Na terenie Gdowa – DOJAZD ZAWSZE BĘDZIE BEZPŁATNY. Gdy naprawa wymaga serwisu poza lokalem klienta, zabieramy uszkodzone urządzenie, a w razie potrzeby na czas naprawy możemy zostawić komputer zastępczy. Jesteśmy solidni, na naprawiany sprzęt udzielamy gwarancji. 

Oferujemy:

Serwis

Diagnostyka i naprawa sprzętowa laptopów /notebooków, notbooków. Diagnostyka i naprawa komputerów stacjonarnych. Diagnostyka i naprawa sprzętu IT (m.in. monitory, drukarki).

System operacyjny

Instalacja, naprawa, aktualizacja i konfiguracja systemów operacyjnych. Optymalizacja systemu operacyjnego. Instalacja, konfiguracja i personalizacja oprogramowań. Update systemu operacyjnego Windows 7 / 8 / 8.1 do sytemu Windows 10.

Oprogramowanie

Usuwanie złośliwego oprogramowania (wirusów, trojanów itp.). Instalacja, konfiguracja i personalizacja oprogramowań.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie utraconych danych (odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, telefonów komórkowych).

Sieci

Konfiguracja sprzętu sieciowego. Tworzenie sieci domowych. Projektowanie, rozbudowa sieci LAN / WiFi. Zabezpieczenia siec i bezprzewodowych.

Konfiguracja komputerów i urządzeń

Konserwacja i czyszczenie sprzętu komputerowego. Składanie komputerów w dowolnej konfiguracji. Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego odpowiadającego wymaganiom użytkownika. Modernizacja i podnoszenie osiągów w komputerach starszej generacji.

Inne usługi

Świadczymy również inne usługi związane z branżą informatyczna i marketingiem internetowym 

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www oraz sklepów on-line.

Szkolenia i kursy

Prowadzimy liczne szkolenia i kursy komputerowe.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam skutecznie serwisować komputery. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby sprawnie radzić sobie z problemami. Mieliśmy doświadczenie z praktycznie każdą usterką. Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na naszych usługach.

 Gwarantujemy jakość i zadowolenie klienta. Naprawiamy nawet najcięższe usterki w bardzo atrakcyjnych cenach. Przed rozpoczęciem prac informujemy Klienta, jakie koszta będzie musiał ponieść. Gdy te przekraczają wartość sprzętu, to jasno informujemy, że naprawa nie jest opłacalna. Serdecznie zapraszamy!